Css animasyonu Sencha Animator

Css teknolojisi aldı başını gidiyor. Basit flash ile yapılan çoğu animasyonu artık yeni Css teknolojisiyle yapılabilmekte. Bu da web sitelerine yüksek performans ve verimlilik sağlamakta.

Css3’ün getirdiği yeniliklerle paralel ortaya çıkan bir kaç program içinden en popüler olanı Sencha Animator dan bahsetmek istiyorum. Ücretli ve ücretsiz versiyonları olan Sencha Animator sayesinde kod yazmadan css animasyonları yapabilirsiniz.

Adobe Flash panline benzer olan Sencha Animator basit kullanımıyla öğrenilmesi saatleri almaz. Yapılan animasyonu projelerinizde kullanmak için css dosyası ile birlikte dışarı export ede bilmektesiniz. Mobil platformda da çalışan css teknolojisi Sencha Animator sayesinde uygulama oyun da geliştire bilmektesiniz.

Buradan css animasyon programını indirip yükledikten sonra programı açtığınızda sizden User Id ve parola isteyecektir. Bunun için buradan hesap oluşturmanız gerekir. Hesap oluşturduktan sonra istenilen yere kullanıcı adı ve şifrenizi girerek animasyon yapmaya başlayabilirsiniz.

Sencha Animator ile yapılmış demoları görmek için resim üzerine tıklayın.

Sencha Animator dersleri

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_zsWVyZF1L4[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uQkjoB6IIG8[/youtube] [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gi4WpaSj4WA[/youtube]

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.