Castle Ville oyunu

Zygna’nın duyurduğu yeni oyunlarından CastleVille oyunu yakında bizlerle. Eski çağ oyunlarına benzeyen, Castle Ville’ye genel olarak baktığımızda bi an Asteriks ve Oburiks filmi ile pamuk prenses filmlerinden esinlendiğini görüyoruz.

Bizi şimdi beğen sloganı ile hayranlarına duyuran Zygna, gelmiş geçmiş en mutlu oyun olarak nitelendiriyor. Zygna, Castle Ville‘nin facebook sayfasını beğenenlere bir sürprizi var. Belli sayılara ulaşıldığında oyundaki ögelerin kilitleri açılacağını vadediyor.

Facebook sayfası : facebook.com/castleville

Oyun çıkmadığından dolayı şimdilik bir şeyler söyleyemiyoruz. Özel taktikleri, kısa yolları, hileleri için biraz beklemeniz gerekiyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MvuYy8YC7SI[/youtube]

13 Replies to “Castle Ville oyunu”

  1. merakla beklıyorum …bu oynunu .hemem yollayın bana .ve ne zamam oynaya bilecegiz *

    1. oyunda 22 ıncı sevıyedeyım ama 24 saatten fazla oldu oyuna gıremıyorum.Lütfen yardımcı olurmusunuz.

  2. ben 24 12 2011. tarihin de 85 tl karsılıgı tac aldım .ama taclar gönderılmedı sız de mılletımı kazıklıyorsunuz . ve karsım da derdımı anlatacagım bır muhatab veya ıletışım telefonu bulamıyorum kıme basvuracam bu ne ışş yaaa

  3. nasıl oynanıyo bir türlü çözemedim indirmemizmi gerek nasıl oynıycaz.

  4. castle ville oyunum 31.levelde olmama rağmen ilk günkü haline döndü.kale puanlarım ve level ileri seviyede fakat oyun en baştaki halinde hiç birşey yapılmamış gibi oldu. düzeltmek için ne yapabilirim acil bilgilendirirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.