Asus 1000HE Eee PC

Asus Eee bilgisayar markasının daha iterasyon İle Pazar diluting, bu En son kendisi DE supplants yerine ne var önce dayanmaktadır.

Uzun pil ömrü

Parlak plastik kasa bir yağ etiket bir 9,5 saat pil ömrü ile tüm gün bilgisayar ‘sahiptir. Parlak Plastik Kasa bir yağ Etiket bir 9,5 saat pil ömrü İle tüm gün Bilgisayar vakit geçirebilirsiniz.

Ne yazık ki, bazı barlar sadece üç öğleden sonra kadar, tüm gün bilgisayar ‘lakap pazarlama spini her türlü ve her gün kahvaltı gibi. Her türlü kahvaltı gibi onu gün ve Ne yazık ki, bazı Barlar sadece üç öğleden sonra kadar, tüm gün Bilgisayar ‘lakap Pazarlama spini.

Biz, hiçbir şüphe ile sağ güç profili ve kullanımı modeli elde olabilir bu vaunted dokuz buçuk saat işareti yakın ettik ama deneyim bu kullanım modeli kapatma kablosuz yeteneklerine sahip dahil ediyorum, ekran mak için karanlık bütün bu ve sabit disk, yararsız bellek veya CPU kullanımı vermekteyiz. Biz, hiçbir şüphe İle sağ güç Profili ve kullanımı Modeli elde olabilir Bu vaunted Dokuz buçuk saat işareti yakın ettik ya da deneyim Bu kullanım Modeli kapatma kablosuz yeteneklerine sahip dahil ediyorum, Ekran Mak için Karanlık bütün Bu ve Sabit disk, yararsız Bellek veya işlemci kullanımı vermekteyiz.

Ben sadece boasted pil ömrü Eğer gerçekten bütün makine kullanımı didn’t almak mümkün olacaktır dışarı ne yapabilirim kısa olarak. Ben sadece pil ömrü Eğer gerçekten bütün makbule kullanımı didn’t Almak mümkün olacaktır dışarı ne yapabilirim kısa olarak boasted.

Daha Samsung NC10 daha?

Yine de, düzenli kullanım ve sürekli yeniden-gün boyunca boot biz 1000HE mutlu olan, kesinlikle başka bir şey değildir yedi saat ve bir çok daha daha fazla uygulamanın sniffed için haddeleme almak için kablosuz iletişim kullanımı ve tek Video yönetmek yaptım neredeyse olarak müthiş Samsung NC10. Yine de, Düzenli, kesinlikle başka bir şey değildir yedi saat ve Bir çok daha daha fazla uygulamanın sniffed için haddeleme Almak için kablosuz iletişim kullanımı ve Tek Video yönetmek yaptım neredeyse olarak müthiş Samsung NC10 ve sürekli Yeniden-gün boyunca önyükleme sektörü 1000HE Mutlu olan kullanım.

Biz sadece 9,30 için 5,30 biz Asus kapalı ve tüm gün bilgisayar arama olsunlar olacak iş Yani, görme. Biz sadece 9,30 için 5,30 tiyatroculuk Asus kapalı ve tüm gün Bilgisayar Arama olsunlar olacak iş Yani, görme.

ASUS Eee PC 1000 gelen diğer büyük değişiklik ise klavye. ASUS Eee PC 1000 Gelen diğer büyük değişiklik etmek Klavye. Bu unashamedly Macbook’s bir düz tuşlarıyla gibi, ama arasındaki eklendi alanı yanlış yapan en netbooks bir sorun daha az önemli sefalet vurdu. Bu unashamedly Macbook’s Düz bir tuşlarıyla gibi, ama arasındaki eklendi alanı yanlış yapan tr netbooks bir Sorun daha AZ önemli sefalet vurdu.

Bu 92 standart bir klavye yüzde’s pazarlama Spiel göre – şimdi, bir TechRadar bant-ölçmek elde değil, ama kesinlikle çok türü daha kolay sürekli üzerinde duruldu. Bu 92 Standart bir Klavye yüzde’s Pazarlama Spiel göre – Şimdi, bir TechRadar Bant-ölçmek elde değil, ama kesinlikle çok türü daha Kolay sürekli üzerinde duruldu.

Bazı kötü olsa da kesinlikle çok daha az bir eşdeğer Macbook klavye daha sağlam hissettiriyor yazım yüzey üzerinde vermek ve boşluk çubuğuna biraz ölü düşünüyor, ancak başka iyice duyarlı’s. Bazı Kötü olsa da kesinlikle çok daha AZ bir eşdeğer Macbook Klavye daha Sağlam hissettiriyor Yazım yüzey üzerinde yürümek ve boşluk çubuğuna biraz ölü düşünüyor, Ancak başka iyice duyarlı’s.

Özellikleri

Başka bir yerde de 1000HE netbook standart bir pano üzerinde terimler. Başka bir yerde DE 1000HE netbook Standart bir Pano üzerinde Terimler. Ekran bir yerli 1024×600 çözünürlük var ve hala N280 Atom işlemci sallanan’s. Ekran bir yerli 1024×600 çözünürlük var ve Hala’nın N280 Atom işlemci sallanan’s.

Ayrıca emin mümkün olarak £ 300 işareti yakın olarak fiyat tutmak için yapılmış olan SSD kadar vermek en son Eees anlamına geliyordu tüm depolama alanı için Asus, hareket ve ihtiyacınız var. Ayrıca Emin mümkün olarak £ 300 işareti yakın olarak Fiyat tutmak için yapılmış olan SSD kadar yürümek En son Eees anlamına geliyordu tüm depolama alanı için Asus, Hareket ve ihtiyacınız var.

Zaten çok az burada bir 9 “-10” netbook sonra var olduğu mevcut batarya size alışmış, ancak yükseltme eğer piyasada bir makine bu parayı kazanmak için alışkanlık ve siz tam bir çalışma sürecek gün, o zaman biz belki de yeni bir netbook şampiyon var saymak. Zaten çok AZ Burada bir 9 “-10” netbook sonra var olduğu mevcut Batarya boyutu alışmış, Ancak yükseltme Eğer piyasada bir makbule Bu parayı kazanmak için alışkanlık ve Siz Tam bir çalışma sürecek gün, O zaman iş belki De Yeni Bir netbook şampiyon var saymak.

Knk & Alt; www.techradar.com

Asus 1000HE Eee PC Tanıtım Videosu

http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=3330383&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&show_portrait=0&color=&fullscreen=1

One Reply to “Asus 1000HE Eee PC”

  1. Does anyone read this post ? Auto tranlation to Turkish didn't work at all. It's totally meaningless. If you don't know how to check the accuracy of the text, than just don't publish the site in a language foreing to you.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.