Antivirus programı Avg 9 indir

Ücretsiz sınırsız bilindik anti virüs programı Avg 8.5 tan terfi ederek 9. sürümünü çıkarttı. Ücretli ve ücretsiz sürümleri ile gerçek zamanlı sörf ve arama, indirmesi, kurulumu ve kullanımı kolay , yeni ve eski Windows 7, Windows Vista ve Windows XP ile uyumlu olan bu antivürüs sistemi görsel olarak yeni sistemlere uyumlu olarak desteklemekte.

İnternet üzerinden yükleme paketi ile (msn gibi yüklenmesi) hızlı kurulumlu olan ücretsiz Avg 9. sürümünde Türkçeleştirme dikkat çekiyor. Bir önceki sürümlerine göre Türkçe dil desteğine daha çok önem vermişler. Temel güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için dağıtılan bu program içeriği; antivirüs ile virüslere, casus yazılımlara, reklam yazılımlarına ve truva atlarına karşı koruma, antispam, e-mail tarama , link tarama ile Google, Yahoo ve MSN /Live aramalarında elde edilen tüm arama sonuçlarının güvenilirlik seviyesini anlık olarak göstermektedir. Ücretsiz sürümünün mevcut işlevleri bukadar.

Neden bu kadar çok indiriliyor, kullanılıyor avg antivirüs programı derseniz, cevabı çok kolay. Malum ülkemizde pek para veripte yazılım kullanan taraf az, legal olarak kullananlarda sınırlı demo, 30 günlük, 45 günlük gibi paketleri kullanmakta. Ancak Avg ‘de öyle birşey olmadığı, ücretsiz ve sınırsız zamanlı olduğu için tercih edilmekte. Güvenlik olarakta üstün olan program bu yüzden daha çok tercih edilmekte.

Avg 9 sürümünü buradakiadresten indirebilirsiniz. Avg 9 indir

One Reply to “Antivirus programı Avg 9 indir”

  1. Geri bildirim: Avg sistem kurtarma programı | Digital Dünyam

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.