Amazon Kindle 2


Söylentiler Web birkaç ay önce yeni bir ateş yolda olabilir çıkmış sonra, Amazon.com onları yıkmak için, yeni bir ateş bu yıl gelmiyor olduğunu söyleyerek elinden geleni yaptı. Evet, Boy Genius Rapor, bu nedenle Amazon şimdi ne var merak ettiğiniz bu tutuşmak 2 gibi görünen bazı fotoğraflar bir tutun kazanılmış vardır.

Yeni cihazın çalışma sırasında görünüyor Gönderen, Amazon bazı tutuşmak ve eleştiriler adresi için, most of which ve birkaç kötü yerleştirilmiş düğmeleri ile biraz sade tasarım etrafında döndürmek çalıştı. Şeklinde yeni tutuşmak daha çekici yapmak için değişiklik yapılmışsa, ancak Amazon aynı kapalı anlaşmazlık ise beyaz renk şeması – görüntüleninceye için iyi ya da kötü.

Eski yeni geri karşı.

(Kredi: Boy Genius Report)
The Boy Genius Report’s köstebek veya “Ninja,” Yeni tutuşmak ilgili bazı yorumlar var. İlk olarak, Ninja cihaz temelde eski modeli aynı boyutta, ancak daha ince olduğunu söylüyor ve “biraz hissediyorum ağır, ve çok sturdier hisseder.” Kaynak yeni modeli aynı hücresel EV-DO ağ yüklemeleri için kullanır (bu, mevcut model Sprint ağ) ve metal geri bazı resimlerin görünür olduğunu belirtir. Bende mevcut ateş’s koruyucu durumda don’t like Özellikle, yeni deri aygıt için çantası taşıyan görünümünü appreciated. Burada daha fazla fotoğraf var.

Boy Genius Rapor ayrıca notlar:

Bildiğim kadarıyla düğmelerini git, sağ tarafında, yukarıdan aşağıya gelen tabanlar vardır: Ev, Sonraki Sayfa, Menü, bir joystick ve geri al. Sol tarafta, burada, Sayfa ve Sonraki Sayfa Önceki’s. Biz düğmeleri söyledi önemli, yanlışlıkla sayfa dönüm önlemek için küçüktür. Joystick’e kaydırma tekerleği yerini alır ve “alışmak biraz alır.” As far Yeniden tasarlanan klavye olarak … o “, ama tuşlarını harflerle koyu olabilir iyi bir düzen vardır.” Birimin etrafında turumuza, bu sürgülü uyku düğmesi yanındaki Sürekli de kulaklık girişi, ve sağ kadar ses var yan kenar / düğmelerini üstüne. Ne (ve fotoğraflar) Bu görebilirsiniz ilginç o birimin arka çoğunlukla metal, arka sonundaki hoparlörleri ile olmasıdır. Bir daha artı? Sonunda kendi şarj ditched ettik. Bu ateş 2 miniUSB kablosu ile şarj edilebilir.

Bir sonraki kuşak tutuşmak gelecek yok kelime, belirli bir Avrupa modeli, ya da kaça mal olacaktır. Ancak, yakında Amazon bir duyuru alırsınız bir duygu – eğer gerçekten bu, yaklaşmakta olan Sony Reader olan PRS-700, bir dokunmatik ekran ve özellikler karşı gidecek gerçek bir ürün olarak çıkabilir var önümüzdeki ay zamanda tatil mevsimi satın alma için depolar vuracaktır.

 

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.