Youtube video yükleme ve video kaynakları

Arkadaşlar öncelikle Youtube Video Yükleme konusunda pek bir şey söylemeyeceğim bu konuda bilgili olduğunuzu varsayarak sizlere Video kaynaklarından bahsedeceğim. Youtube’a Video Yüklemek istiyorsanız sizlere tavsiyem kendinize uygun bir VDS almanızdır. Ama az ve öz olsun, az kazanayım önemli değil diyorsanız kendi bilgisayarınızdan bu işe devam edebilirsiniz.

youtube-video-yuklemek

Sizlere sunabileceğim çok kaynağım var buraya hepsini koysam siz o kadar çok kaynak karşısında hiç kazanamazsınız bundan emin olduğum için sizlere en yararlı olanlarını bir araya getirip yükleyeceğim.

Öncelik olarak haber konusunda fikir vermek istiyorum. Haberler hakkında video yüklemek çok mantıklı bir iş çünkü genelinde telif verme sorunları pek yoktur. Ama sizlere telif atabilecek Haber kanalları da mevcut bu yüzden çok dikkatli hareket ederek bu işi yapmamız gerekiyor. Haber kaynağı olarak sizlere aşağıdaki siteleri sunuyorum. Burada ki Video Kaynakları ile Sabit kazançta elde edebilirsiniz onu da söylemek isterim. Youtube Video Kaynakları hiç bir zaman sınırlı değildir. Siz elinizde ki kaynağı kullanmayı bildikten sonra her türlü devamı gelecektir kaynakların. Ben sizler için en sağlıklı kaynakların bunlar olduğunu az çok tahmin ediyorum. Çünkü bende ilk zamanlarda bu tarz kaynaklar bulamıyordum yardımcı olanda yoktu. Sizler için toparladım faydalanmanız dileği ile.

Youtube Haber Video Kaynakları

1-) foxnews.com
2-) nytimes.com (Dikkat edilerek video girilebilinir.)
3-) abcnews.go.com
4-) news.google.com (Doğru kullanıldığı taktirde en iyi kaynaktır.)
5-) bloomberg.com

Sizlere bir kaç tane komedi yani Funny ile ilgili Video Kaynakları vereyim. Komedi videoları Haber videoları gibi değildir arkadaşlar hemen izlenim beklememek gerekir. İlerleyen günlerde kendini belli eder Komedi Videoları ama Haber videoları anında izlenim almaya başlar çünkü insanlar o konuyu aramaya başladığınız sizin videonuz çıkacaktır.

Youtube Komedi Video Kaynakları

1-) lesdebiles.com
2-) Liveleak.com
3-) funnyplace.org
4-) vid4fun.com
5-) funnyordie.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.