Youtube ve sabit kazanç

Bilindiği üzere Youtube ile bir çok kişi işe gitmeden para kazanabilmekte. Yani Freelance olarak evinden sadece Youtube ile ilgili videoları bulup izlenim kazanabileceğini düşündüğü videoları yükleyerek kazandığı parayı Youtube ile sabit kazanca çevirerek her ayda belirli bir ücret kazanarak geçimini sağlamaktadırlar. Sizde Youtube ile Sabit Kazanç elde etmek istiyorsanız bizim anlatacağımız uygulamaları yerine getirmenizdir.

youtube-para-kazan

Kaynak olarak sizlere bir kaç siteyi sunmak istiyorum. Yabancı Ülkelerin TV isimlerinin toplu hali.
http://www.stream2watch.me/live-tv
http://www.livetvcenter.com
Sizlere vermiş olduğum bu 2 site sizin için bir başlangıçtır. Bütün ülkelerin TV kanallarının isimlerinin yazdığı bir arşivdir. Öncelikle bu vermiş olduğum kaynaklardan kendinize bir Ülke seçeceksiniz size en yakın ülkeler olabilir. Örnek olarak, Rusya’yı seçelim.

Seçmiş olduğumuz ülkenin kanallarını takip listemize ekliyoruz ve TV Programları, Diziler, Haberler ve buna benzeyen TV ‘de yayınlanan bir çok farklı yayınları takip etmeye başlıyoruz. Şöyle söylemek daha mantıklı olur bu TV’de yayınlanan tüm programların YOUTUBE üzerinden takip edilip edilmediğini bularak kendimiz takip edeceğiz. Mesela, Rusya da çok izlenen bir Yarışma programının Youtube kanalını özenle açıyoruz. Ve açmış olduğumuz kanalın Kapak Fotoğrafı, Profil Fotoğrafı, Açıklamalar kısmına Program açıklaması hakkında bilgiler ve Bağlantılar sekmesinden o yarışma programının web sitesinin linkini verelim. Bunları yapma amacımız tamamen gerçekçi olmamızı sağlayacaktır.
Bu TV Programlarının yayınlanma gününü ve saatini öğrenerek takip etmeniz size yetecektir.
Tv Programlarını isterseniz kendiniz kaydedersiniz yada program saatinde internette düştüğü gibi alıp atabilirsiniz. Bu dediklerimi uygulayarak Youtube ile Sabit Kazanç mümkündür ve de denenmiştir arkadaşlar.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.