Windows Live Photo Fuse

Haberine bu aralar sık rastladığınız yeni Windows live her konuda yenilik yapmakta kararlı. Dikkatti çeken yeni özelliklerden bir taneside Photo Fuse. Kimse profesyonel fotoğrafçı olmak zorunda değildir. Her anı veya açıyı zamana uygun yakalayabilmek her baba yiğidin hakkı olamaz. Fakat birkaç tıklama ile en kötü fotoğrafı bile biraz düzeltmek mümkün olabilir. Photoshop, image editör vs. programlar ile…

Windows Live Photo Gallery de sunduğu resim düzenleme araçlarıyla kullanıcılara kendi görsellerini düzenlemek için sınırsız bir özgürlük sağlamakta. Kullanımı kolay Photo Fuse özelliği ile çektiğiniz fotoğrafların en güzel bölümlerini kırparak mükemmel bir fotoğraf kolajı oluşturmanızı sağlamakta. Örneğin resimdeki gibi gözü kapalı fotoğraf olayı Photo Fuse ile ortadan kalkmakta. Pozu bir kaç kez çekip en iyileri ile değiştirerek göz kapalı, ofsayt durumlar ortadan kalkabiliyor. Tabiki bunu yapabilmek için aynı pozda 2-3 kez fotoğraf çekmek gerekir.

Windows Live Photo Gallery’nin diğer özelliği olan Facial Recognition ile hızlı bir şekilde fotoğrafları etiketliyerek bulunması ve paylaşılması daha kolay oluyor.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.