Vodafone ilk ay 500 MB internet bedava

Vodafone cepten interneti denemeyenler için sunmuş olduğu kampanyada ilk ay bedava 500 MB internet deneme şansı veriyor. Kampanyadan faydalanmak için öncelikle mobil internet indirim kampanyalarından yararlanmamış olmak gerekir. İlk 3 Ay %50 indirimli kullanabilirsiniz.

ilk-ay-500mb-deneme-internet

Kampanya şartlarını sağlayan aboneler için aylık 500 MB ilk ay ücretsiz, kampanya süresince ise ayda 5 TL. Paketi almak için ABONE NET 500MB yazıp 3636’ya mesaj göndermeniz yeterli.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve kampanya sayfa bağlantısı; http://www.vodafone.com.tr/Internet/500mb-deneme-paketi.php

Paketten yararlanabilmek için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekir:
Bireysel Faturalı veya Faturasız hat abonesi olmak
Red tarifesinde bulunmamak
Mevcutta herhangi bir mobil internet paketine sahip olmamak
Hesabını Bilen Tarife abonesi olmamak
En az 30 gün önce abonenin Vodafone’a gelmiş olması gerekir. Son 30 günde Vodafone’a gelen aboneler paketten yararlanamaz.
Paketi denemesi ilk ay ücretsizdir. İlk ay bedava kampanyasından yararlanabilmek için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekir:
Daha önce mobil internet indirim kampanyalarından yararlanmamış olmak (İlk 3 Ay %50 indirimli 100MB, 250MB, 500MB yada ilk 3 ay %50 indirimli Cepnet 250MB, Cepnet 500 MB yada ilk ay %50 indirimli Cepnet 250MB, Cepnet 500 MB ve ilk ay ücretsiz Facebook & Twitter, 100MB, 250MB, 500MB ve 1GB, indirimli Gençlik internet paketi ve kampanyaları)
Paket Faturalı hatlar için fatura dönemi sonunda, Faturasız hatlar için hatta yeterli bakiye bulunması durumunda 30 gün sonunda otomatik olarak 5 TL karşılığında yenilenir.
5 TL kampanyalı paket fiyatı 31 Aralık’a kadar geçerlidir. Bu tarihten itibaren paket ayda 15 TL karşılığında yenilenecektir.
Faturasız aboneler için katılım anlıktır. Paketin kullanım süresi 30 günlüktür.
Eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz.
Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Mobil Internet kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekir.
Paket bir fatura döneminde (bir ayda) yalnızca bir adet alınabilir.
Paket yurtdışında kullanılamaz.
İndirim ve paket dahilindeki erişim hakkı transfer edilemez, iade edilemez.
Paketi alabilmek için hattınızın aktif durumda olması gerekir.
Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.