Vodafone 11 TL’ ye telefon kampanyası

Bu zamanlar operatörlerin akıllı telefon devrimi olsa gerek. Vodafone’nun yeni Red tafesine özel bu kampanya sayesinde 24 aylık süre ile ayda sadece 11 TL ödeyerek birbirinden farklı akıllı telefonlara sahip olabiliyorsunuz.

11 tl ye telefon

Vodafone Red tarifelerinden birini seçmek koşulu ile tarife ücreti içinde 110 TL‘lik veya 160 TL‘lik toplam kullanım bedeli ile 24 aylık ücret karşılığında akıllı telefon sahibi olabiliyorsunuz. Kampanya 30.04.2011’e kadar geçerli olduğunu unutmayın!

110 TL’lik tarife ile Samsung Wave, HTC Mini HD, Nokia N8, Nokia C6, HTC Desire HD model telefonlardan herhangi biri ile aylık şebeke içi ve sabit hatlar ile limitsiz görüşme, heryöne 3000 dk, heryöne 3000 sms kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

160 TL’lik tarife ile model telefonlardan herhangi biri ile aylık şebeke içi ve sabit hatlar ile limitsiz görüşme, heryöne 5000 dk heryöne 5000 sms kullanım hakkına sahip oluyorsunuz.

Vodafone 11 TL telefon kampanyası detayları;

 • Vodafone Red Tarifelerine Özel Cihaz Kampanyası’ndan sadece belirtilen bireysel faturalı ses tarifelerinden birini seçen mevcut veya yeni tüm bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.
 • Son 6 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler, Nokia C6-01, Samsung Wave 2, HTC Mini HD ve Nokia N8 modeli için 60 TL*12=720 TL değerindeki tutarı, HTC Desire HD modeli için 80 TL*12=960 TL değerindeki tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler. MNP ile son 30 gün içerisinde geçiş yapmış ve geçiş yaptığı operatöre ait en son faturasının tüm vergiler dahil 75 TL veya üzeri (Fatura ibrazı şarttır) olduğunu ibraz eden aboneler kampanyaya kredi kartsız dahil olabilirler.
 • Kampanya kapsamında sadece Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card ve Akbank Wings Card kredi kartları geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen fiyatlara cihaz bedeli, taahhüt süresi boyunca kampanya kapsamında seçilen tarife kullanımı dahildir.
 • Ses ve SMS kullanımları abonelerin bulunduğu tarife üzerinden ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Uluslararası aramalar, yurtdışında görüşme (roaming) ücretleri ve özel servis aramaları için Vodafone Abonelik Paketleri ve Ücret Tarifeleri geçerlidir.
 • Uluslararası SMS gönderimleri için yurtdışı SMS ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında verilen bu haklar hat aktif ve kampanyada olduğu sürece geçerlidir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabilecektir. Bir abone bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Vodafone cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • Bir müşteri numarasına bağlı en fazla 3 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında paketler arası geçişe izin verilmemektedir.
 • Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cezai şart; kampanya kapsamında yer alan cihazların cari fiyatından kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedelerinin düşürülmesi ile hesaplanmaktadır. Kampanya kapsamında yapılan cihaz taksit bedeli ile kast edilen: Kampanya kapsamında kalınılan ay sayısı X cihaz taksit bedelidir. VF markalı cihazların son kullanıcı bedelleri aşağıda verilmiştir.

– Samsung Wave 2: 899 TL
– HTC Mini HD: 899 TL
– Nokia N8: 1099 TL
– Nokia C6: 759 TL
– HTC Desire HD: 1399 TL

 • Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir. Bu gibi durumlarda Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya 30.04.2011’e kadar geçerlidir

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.