Readability ile reklamsız okuma yapın

İnternet üzerinde bol bol makale okuyor, haber takip ediyor ve bunlara farklı cihazlardan erişim sağlıyorsanız bu makalede paylaşacağımız site tam size göre. Readability sayesinde internet üzerinde okumak istediğiniz sitedeki bir makale, haberi sağından solundan fırlayan reklamları engelleyerek, yazı boyutunu arttırarak, gözleri yormaması için arka plan rengini koyulaştırarak rahat okuma yapabilirsiniz.

reklamsiz-makale-oku

readability.com’dan hızlı bir şekilde üye olup(üyelik için diğer siteler gibi gereksiz şeyler istemiyor) Readability chrome eklentisini veya mobil(android, ios) versiyonlarını indirip kurduktan sonra okuyacağınız makaleyi Readability üzerinden reklamsız, göz yormayan okuyabilirsiniz.

Chrome eklentisini kurup hesabınızla giriş yaptıktan sonra herhangi bir web sitesinde iken sağ üst köşedeki Readability butonuna basıp makaleyi isterseniz hem arşivinize hemde okumanız için rahat bir görüntü sağlar. Butonda isterseniz makale adresini arşivler veya kindle için adresi gönderebiliyorsunuz. Okuyacağınız makalenin font özelliğini, boyutunu, arka plan rengini(siyah, beyaz) makalenin kapladığı alanı genişleterek rahat bir şekilde okuma yapabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak kullanabilmek için tıklayın; readability.com

http://vimeo.com/30450876

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.