Mormani.com’ a blogger etkisi

Bir yılbaşı çekilişidir almış gidiyor. Tüm ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenli yapabileceğiniz e-ticaret sitesi olan Mormani’nin 2011 yılbaşı çekilişine önde gelen blogların yazıları ile çekiliş kampanyası yapılmakta. Mormani.com‘un sponsorluğunda düzenlenen çekiliş kampanyası 30 Ocak 2011’de son bulacak, 4 Şubat da kazananlar belli olacak.

Her biri ayrı yapılan çekilişlerin katılım şartı sadece ilgili yazıya yorum yapmak. Yapılan yorumlar arasında kampanyanın bitiminde yapılan çekilişle; MICROSOFT 3000 Wireless Kablosuz Optik Mouse, PIRANHA Avangard Plus 2GB Mp3 Çalar, ANATOLIAN Akşam Eğlencesi 1000 Parça Puzzle gibi muhteşem hediyeler verilecek. Bu çekilişler her blog için ayrı ayrı yapılacak.

Mormani.com sponsorluğunda yılbaşı çekilişi yapan takibini bırakmadığım bloglar ve yazıları;

Sayısını bilmediğim x kadar blogda yayınlanan mormani yıl başı çekilişi sonucunda, sosyal medyanın temel yapı kayası olan blogger’ların e-ticaret sitesine nasıl bir etki yapacağını merakla bekliyoruz…

Not: Her birine yorum yazarak yılbaşı çekilişini suistimal etmeyelim lütfen 🙂

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.