Iphone 5 indirilmesi gereken uygulamalar

Sizler için en çok kullanılan iphone 5 uygulamalarını bir araya getirdim açıklamaları ile birlikte.

iphone5-icin-gerekli-programlar

Google Maps: Google’ın bu harita uygulaması olan Google Maps, Appel’ın vazgeçilmez bir Harita uygulamasıdır. Uygulama şu sıralar Türkiye de pek etkili olmasa da yakın zamanda gelecek gibi gözüküyor. Sabırsızlıkla Google Maps’ı beklemek en mantıklısıdır.

Battery Doctor: Sürekli sarj problemi yaşayan kişiler için çok ideal bir uygulamadır. Iphone kullanıcıları Battery Doctor adlı program ile bataryalarını daha verimli kullanmak için fikirler alabilirler, ayrıca uygulamanın önerdiği yöntemler ile bataryanın ömrünü uzatmak mümkündür.

Brewster: Bu uygulama sayesinde indirmiş olduğunuz diğer uygulamalarınızı tek çatı altına toplayarak rehber listenizi düzenli tutmuş oluyorsunuz aynı zamanda ise uygulamalarınızı aramaktan kaçınmış oluyorsunuz.

Path: Bu uygulama ise çevrenizdekilere aktarmak istediğiniz bilgilerinizi en kısa zamanda ulaştırmanızı sağlar. 2010 yılında ortaya çıkan Path uygulamasını fotoğraf ve ileti paylaşımı olarak adlandırabiliriz.

Evernote: Benim en çok sevdiğim uygulamalardan bir tanesidir Evernote. Çünkü günlük kaydetmemiz gereken metin, ses, fotoğraf gibi içeriklerimizi çok kolay ve kısa sürede telefonumuza kaydedip bu bilgileri de bilgisayarlarımıza aktarabiliyoruz.

Dropbox: Dropbox uygulaması sayesinde telefon hafızasını yada hafıza kartımızı meşgul etmiyoruz. Dropbox sayesinde bize verilmiş olan 2 GB’lık kapasiteyi internet üzerinden depolama alanımıza saklayabiliyoruz.

Kindle: Internet’ten satın aldığınız e-kitaplarınızı Kindle uygulaması sayesinde Iphone’dan açıp okuyabilirsiniz.

Reeder: Reeder takip etmek istediğiniz haberleri ekranınıza anlık olarak ileten bir haber takip uygulamasıdır. Haber sitelerinin RSS’lerini toplayarak ilgilenmiş olduğunuz haberleri sizlere iletiyor.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.