Hızlı çoklu facebook eklentisi

Facebook’a daha hızlı girmek ve bir kaç hesabı messenger gibi aynı anda kullanmak ister miydiniz. Bir çoğumuzun birden fazla facebook hesabı olduğunu biliyoruz. 2 hesabımızda aynı anda girebilmek için en kötü 2 farklı tarayıcıya ihtiyaç duyardık. Falan, fişman.. Tarayıcıların yükselen yıldızı olan Chrome eklenti desteği sayesinde yapılan facebook hızlı giriş eklentisi sayesinde birden fazla fb hesabına girme zahmeti kalkıyor.

fbQuickLogin isimli Chrome eklentisi sayesinde 5 farklı facebook hesabına aynı tarayıcı üzerinden tekar tekrar şifre yazmadan tek tıkla hesaptan hesaba geçiş yapıp hızlı girebiliyorsunuz. Eklentiyi kullanabilmek için bilgisayarınızda Google Chrome web tarayıcısı yüklü olması gerekir. Yüklü değilse bağlantıya tıklayıp bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. hızlı facebook eklentisini yüklemek için ise buradan eklentiyi aktif edip alttaki videodaki gibi uygulayarak çoklu ve hızlı facebook‘un tadını çıkarabilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9hiZR8_7SJ4[/youtube]

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.