Facebook Townster şehir oyunu

Sosyal oyunlar almış başını gidiyor bunlardan bir tanesi de Cityville şehir kurma oyununa alternatif Gamester geliştirdiği Townster şehir oyunu. Facebook üzerinden oynanan bu oyun, tamamen türkçe.

Townster genel olarak, kendi şehirleriniz kurup kira geliri toplayıp, facebook daki arkadaşlarınızın şehirlerinden bina satın alarak sanal gayrimenkul zengini olma imkanı tattıran oyun diyebiliriz. Ev ve Alışveriş merkezleri yaptırarak daha fazla gelir elde edebiliyor, seviye atladıkça farklı binalar yaptırabiliyorsunuz. Hatta yerel, kültürel ve tarihi binalar; bodrum evleri, safranbolu evleri, nargileci, kebapçı, simitçi, eski osmanlı konakları, anıtkabir gibi fantastik binalar kurarak şehrinizi geliştirebiliyorsunuz.


Oyun ilk bakışta karışık gelse de oynadıkça alışıyorsunuz. Şimdilik townster şehir oyunu hileleri hakkında birşey diyemeyeceğiz. Varsa bildiğiniz Townster taktikleri, hileleri yorum bırakarak diğer arkadaşları bilgilendirmiş olursunuz.


Daha önce oynamadıysanız facebook Townster oyununa buradan giriş yapabilirsinz.

Townster nasıl oynanır izleyin

[dailymotion]http://www.dailymotion.com/video/xeplqd_townster-preview_tech[/dailymotion]

“Facebook Townster şehir oyunu” üzerine 4 yorum

  1. arkadaşla size verilen görevlerde elli bin para biriktir diyorya evlerin hepsini satılıga çıkartın ellibini kazanın ödülü alın sonra evleri geri alın böyle böyle zengin olunuyo

    Yanıtla

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.