Facebook bizim çiftlik oyunu

2012’nin ilk günlerinde karşımıza çıkan şirin facebook oyunlarından bizim çiftlik oyunu ile merhaba. Oyunun amacı ve şekli diğer facebook oyunları ile benzer. Tamamen Türkçe olan bizim çiftlik oyununda verilen görevleri yapıp çiftliği geliştirmek.

Bizim çiftlik oyununa yeni başlayanlar, daha önceden oynamış olanlara bir kaç taktiksel önerimiz; öncelikle bizim çiftlik oynayan bolca facebook arkadaşı gerekmekte. Otomatik ekinleri biçmek daha hızlı görevleri yerine getirmek için ekranın sol alt köşesinde bulunan Oi butonuna tıklayıp otomatik fonksiyona sahip tüm eşyaların üzerinde tik ve çarpı sembollerini kullanarak işlemleri otomatik yaptırabilirsiniz.

Çeşitli yarışmaları ile güncel tutulan bizim çiftlik oyununun sayfasını facebook.com/bizciftlik adresinde takip edebilirsiniz. Oyun hakkında gözden kaçırdığımız taktikleri yorum yaparak paylaşmanız dileği ile.

Bizim çiftlik oyunu taktikleri sizden gelen önerilerden bir kaç tanesi; kar marjı yüksek olan tohumlardan seçerseniz daha fazla altın edersiniz. Şöyle ki mısırı 60 altına ekip 80 altına satıyorsunuz, üzümü ise 105 altına alıp 116 altına satıyorsunuz. Mısırda 20 altın kar elde ederken, üzümde 11 altın kar edilmekte.

Bizim çiftlik oyunu hileleri izle

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=V1kLNIlcUiI[/youtube]

“Facebook bizim çiftlik oyunu” üzerine 7 yorum

  1. O kadar emek çekmiştim. Türkçe oynuyorduk. Sizin yapacağınız iş bu kadar olur. family kapattırdı sanırım.

    Yanıtla
  2. bu ne ya dalgamı geciyorsunuz o kadar emegimiz ne olucak gemiz gündüzümnüz yazık degilmi yeni actıgınız ciflikte buyurun siz oynayın eglenceniz olsun ((((

    Yanıtla
  3. çiflik oyununu yıllardır oynayan insanlar var bu oyunu ya düzgün yapın yada insanlarla dalga geçmeyin dakkada bi yenileme geliyo ekrana bütün mahsül gidiyo vebir süre önce oyunu kaldırdınız mütün emekler heba oldu insanlara 50 çıktıyla kandırdınız o seviyeler noldu sil baştan nası iş bu lütfen düzgün bişey yapında insanlar oynasın budur şikayetim teşekürler

    Yanıtla

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.