Evinizdeki kpss dershanesi

tr.wikipedia.org‘dan alının bilgilerle Kpss yani Kamu Personeli Seçme Sınavı, 18/3/2002 tarih ve 2002/3975 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı’na istinaden ilk olarak 2002 yılında ÖSYM tarafından hazırlanıp, uygulanmaya konmuştur. Yönetmeliğin amacı Madde-1’de: “Bu Yönetmeliğin amacı, ilk defa kamu hizmeti ve görevlerine atanacakların seçimi ile kamu kurum ve kuruluşlarında özel yarışma sınavına tabi tutulmak suretiyle girilen mesleklere atanacakların ön elemesi amacıyla yapılacak sınavların genel ilkeleri ile usul ve esaslarını tespit etmektir.

Malumunuz lisans mezunalrı için her sene, önlisans ve liseler için de 2 senede bir yapılmaktadır. Kpss sınavına hazırlanmak üniversite sınavına hazırlanmak kadar çilelidir. İş yerinde çalışan, dersanelere vakti olmayanlar için kpss girmek isteyen adaylar açısından daha da bir çiledir. Veya maddi durumu yerinde olmayan…

Bu gibi durumlar da hem maddi yönden ekonomik hemde vakit yönünden ilaç gibi gelecek, teknolojinin nimetleri olarak nitelendirilen interaktif ev dersaneleri yardıma geliyor. Evinizde veya iş yerinizde vakit bulduğunuz her yerde ekonomik çözüm sağlayan kpss eğitim videoları. Bu videoları nereden temin edebiliriz derseniz, sizlere en sağlam, öğrenmeye yönlendirici, ekonomik evinizdeki Kpss Dersanesi.

Kpss Dersanesi, www.kpssdersanesi.com adresi üzerinden her kpss adayına uygun çözümler bulunmakta. Eğitim bilimleri, Genel kültür – Genel yetenek, Kpss A gibi interaktif video paketleri ile evinize dersaneyi getiriyor. Daha fazla bilgi ve eğtim paketlerinden faydalanmak için; http://www.kpssdersanesi.com

“Evinizdeki kpss dershanesi” üzerine bir yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.