Driver bulma yöntemi ve programı

Hangi driverınız eksik ise o donanımın PCI numaralarından pcidatabase.com adresinden markasını ve modelini öğrenip driverınızı taraya bilirsiniz.

Bir kaç tane kendi bildiğim programların isimlerini sizlere yazıyorum sizler bu programlardan istediğinizi indirip deneyebilirsiniz. (Everest, Sysoft Sandra, Astra32)

driver-bulma-programi

Bu yöntemde ise sizlere kendimde kullanmakta olduğum programı anlatacağım. Bu program sayesinden çok rahat bir şekilde Driverlarınızı bulup, yükleyebileceksiniz.Driver Bulma Yöntemi ve Programı adlı konumuzun son bölümünü en detaylı şekli ile sizlere anlatalım.

Öncelikle arkadaşlar DriverEasy ne işe yarar ondan bahsedeyim sizlere bir cümle ile. DriverEasy bilgisayarınızda eski tarihli sürücülerinizi bulur otomatik olarak indirip bilgisayarınıza kurmanıza yardımcı olan ve branşında en iyi programlardan bir tanesidir. Programın bir çok özelliği mevcut fakat en önemli özelliklerinden bir tanesi ise Programın kendi ara yüzünde bilgisayarınızdaki tüm donanım ürünlerinin bilgilerine çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizin yapacağınız programı kurduktan sonra taramayı başlatıp arkanıza yaslanıp keyifli bir şekilde izlemektir. Belli bir süre sonra program bilgisayarınızda ki yüklü olmayan driverları sizlere bildirerek eksik sürücülerinizi zaten kuracaktır. Program deneme sürümünü kullandığınız için indirmek istediğiniz sürücüleri maksimum 30KB/s hızı ile indirebiliyorsunuz.
Ayrıca programın içerisinde bulunan ‘Araçlar’ butonunun altında ki donanım bilgilerini görebilirsiniz ve sistem geri yüklemesi dahi yapabilirsiniz.

Umarım anlatmış olduğumuz Driver Bulma Yöntemi ve Programı hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur.

Programın Link
http://www.tamindir.com/drivereasy/

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.