Cep telefonunu bilgisayardan yönet

Evde veya iş yerinde bilgisayarın başında iken cep telefonu işlerini, telefona dokunmadan yapabilmek için güzel bir program öneriyoruz. Cep telefonunuzdaki fotoğrafları, videoları, rehber, gönderilmiş ve gelen mesajlar yedeğini alabilir, bilgisayarınız üzerinden mesaj çekebilir, hafıza kartındaki dataları bilgisayarınıza yedeğini alabilirsiniz. Tüm bunları yapan program; mobile master
Bu programı ücretsiz olarak indirerek bilgisayarınıza kurup cep telefonunuzu bilgisayardan yönetebilirsiniz. Programı buradan veya www.mobile-master.com indirin. Bilgisayarınıza kurun, programı açmadan önce telefonunuzun bağlantısını yapın; bluetooth veya kablo yardımıyla. Bunlardan önce cep telefonunuzun bilgisayarınızı tanıması lazım bunuda kendi cd’si ile tanıtmanız gerekir. Telefonunuz bilgisayarı tanıdıysa sorun yoktur, programı açmaya devam edin.
Programı açtığınızda setup wizard‘tan telefon bağlantı ayarlarını yapın birkaç adımda telefon bağlantısını yaparak next ve skip düğmeleri ile ayarları bitirebilirsiniz.Manage the phone’s data açılır menüsünden Contacts seçeneğini tıklayın. Burada telefonunuzda bulunan numaraları ve isimleri bulabilirsiniz. Buradan arama yapabilir smslerinizi görebilir ve sms gönderebilirsiniz.
Program ingilizce olduğu için başta biraz yabancılık çekebilirsiniz. Kısa zamanda alışarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.