Castle Ville oyunu

Zygna’nın duyurduğu yeni oyunlarından CastleVille oyunu yakında bizlerle. Eski çağ oyunlarına benzeyen, Castle Ville’ye genel olarak baktığımızda bi an Asteriks ve Oburiks filmi ile pamuk prenses filmlerinden esinlendiğini görüyoruz.

Bizi şimdi beğen sloganı ile hayranlarına duyuran Zygna, gelmiş geçmiş en mutlu oyun olarak nitelendiriyor. Zygna, Castle Ville‘nin facebook sayfasını beğenenlere bir sürprizi var. Belli sayılara ulaşıldığında oyundaki ögelerin kilitleri açılacağını vadediyor.

Facebook sayfası : facebook.com/castleville

Oyun çıkmadığından dolayı şimdilik bir şeyler söyleyemiyoruz. Özel taktikleri, kısa yolları, hileleri için biraz beklemeniz gerekiyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MvuYy8YC7SI[/youtube]

“Castle Ville oyunu” üzerine 13 yorum

  1. ben 24 12 2011. tarihin de 85 tl karsılıgı tac aldım .ama taclar gönderılmedı sız de mılletımı kazıklıyorsunuz . ve karsım da derdımı anlatacagım bır muhatab veya ıletışım telefonu bulamıyorum kıme basvuracam bu ne ışş yaaa

    Yanıtla
  2. castle ville oyunum 31.levelde olmama rağmen ilk günkü haline döndü.kale puanlarım ve level ileri seviyede fakat oyun en baştaki halinde hiç birşey yapılmamış gibi oldu. düzeltmek için ne yapabilirim acil bilgilendirirseniz çok sevinirim.şimdiden teşekkürler.

    Yanıtla

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.