Avea’dan sabahçılara 1 GB internet bedava

Avea’nın Erken Kalkan Yol Alır isimli internet kampanyasında sabah 06:00 ile 10:00 arasında aylık toplam 1 GB internet bedava. 3 ay süresince aktif olacak olan kampanyaya katılmak için ERKEN yazıp 5555’e göndermek yeterli.

avea-1-gb-sabah-interneti

Sabah, işe gidiş saatlerinde genellikle yolda, serviste vakit geçiren avealılar için kaçırılmayacak fırsat.

Kampanya detayı ve daha fazla bilgi; http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/ErkenKalkanYolAlirKampanyasi

  • Erken Kalkan Yol Alir kampanyasından bireysel faturalı ve faturasız aboneler yalnızca 1 kez faydalanabilecekler. (PTTCELL, POCELL, BIMCELL ve data tarifeleri kampanyadan faydalanamazlar.)
  • Kampanyaya SMS yoluyla katılan abonelere 3 ay süresince yenilenecek şekilde sabah 06:00-10:00 saatleri arasında kullanabilecekleri aylık 1GB internet tanımlanacaktır.
  • Abone için kampanyanın aktif olduğu süre boyunca 06:00-10:00 saatleri dışındaki kullanımlar ve aylık 1 GB kota bitimi sonrasında 06:00-10:00 saatleri arasındaki kullanımlar abonelerin mevcut tarife ve paketleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Faturalı aboneler için 3. fatura dönemi sonrası, faturasız aboneler için 90. gün itibariyle kampanya sonlanacaktır.
  • Paketi iptal etmek için IPTAL ERKEN yazıp 5555’e SMS gönderilir.
  • Paket kapsamında kalan internet hakkını öğrenmek için, faturalı hatlar “INTERNET”, faturasız hatlar “KALAN ERKEN” yazıp 5555’e gönderir.

“Avea’dan sabahçılara 1 GB internet bedava” üzerine 2 yorum

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.