Anadolu üniversitesi çıkmıs soruları

Eğitim şart, uzuunza yazalım bütünleme, vize, final zamanlarında en sık aranılan kelimelerden biridir aöf çıkmış sorular diye aratılır. Önemlidir en azından soruların mantığı anlaşılır son dakika golü atmak isteyenler için bire bir şiddetli tavsiyemdir.

Yazının hikayesini geçersek bu sitede Anadolu Üniversitesi vize final bütünleme çıkmış sorularını bulamazsınız burada nasıl ulaşabileceğiniz yazılmakta. İlk olarak eogrenme.anadolu.edu.tr Anadolu Üniversitesinin kendi sitesine gidip Tc kimlik no ile giriş yapıyoruz.

resimde de görüldüğü gibi.

Oturum açtıktan sonra açılan sayfada aşağıdaki resimde görüleceği üzere Fakülte Seçiniz alanı gelmelidir.Fakülte Seçiniz

Bu açılır kutuya tıklayarak resimdeki gibi açınız ve en alttan Sınav Soruları kısmını seçiniz. Açılan sayfada Bölüm Seçiniz kısmı altında 1999 yılından sonraki Eğitim ve öğretim yılları listelenecektir.
Anadolu üniversitesi cıkmıs sorularıSeçtikten sonra gerisi size kalmış kendi bölmünüze göre alanınızı seçin, yıllara göre farklılaşma olmuştur bunlara dikkat etminizi öneririm.

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.