Archive for Ocak, 2013

Web sitesinde istediğin fontu kullanmak

Pazartesi, Ocak 28th, 2013

Daha önceden benzer bir yazı paylaşmıştım. Burada ki İstediğin yazı fontunu kullanma bağlantısıyla ulaşa bilirsiniz. Web sitesi geliştiricilerine hitaben paylaşacağım site sayesinden web sitenizde standart yazı tipinden haricinde istediğiniz fontu kolaylıkla entegre edip kullanabilirsiniz.

web-sitesine-font-yukle

Bilgisayarınız daki .ttf uzantılı fontu, web fontuna çevirmeye yarayan ttf2woff.com site sayesinde online .ttf dosyasını .woff formatına çevirerek sitenize entegre edebiliyorsunuz.

istedigin-fontu-ekle

Dosyayı indirdikten sonra .ttf dosyası ile birlikte sitede bulunan Embed sekmesinde verilen kodlar dahilinde sitenize uygulayıp istediğiniz fontu web sitenizde uygulayabilirsiniz.

22 Mart Samsung Galaxy S4 günü olabilir

Çarşamba, Ocak 23rd, 2013

Samsung 100 milyon adet satış rekoru kıran S serisinin yeni üyesi Galaxy S4, Asian Economic News’in haberine göre 22 Mart 2013 günü tüm dünyaya tanıtılacağı palanlanıyor. Samsung S serisinin en başarılısı olarak gösterilen S3’ün üst modeli olarak gelecek olan S4 aldığımız duyumlar itibari ile en göze çarpanı, kablosuz şarj edilebilme özelliğinin olması.

Galaxy-s4

Ekran her zamanki gibi bir önceki modeline göre büyütülüp performans özellikleri de bir üst sınıfa çıkarılacak. Tahmini veriler; yaklaşık 5 inç ekran, 2 gb ram ve 12 mega piksel kameraya sahip olması bekleniyor.

Şimdilik Galaxy S4 resmi açıklanan görseli olmadığından paylaşmayacağız. Hele ki Galaxy S4 fiyatı hakkında ne yazsak yalan olur.

Android de Age of Empires oyna

Çarşamba, Ocak 16th, 2013

Efsanevi strateji oyunu Age of Empires artık taşınabilir android işletim sistemli mobil cihazların içine de girdi. Bu strateji oyununu Google Play den ücretsiz indirebilir siniz. Oyun mantığı aynı ırkını geliştirip mevcut olduğun bölgeye hakim olmak.

ageofempres-android

Multiplayer modu yok. Belki ilerleyen zamanlarda olabilir. Olursa müthiş olur gerçekten oyunu ücretsiz indirip oynamak için tıklayın.

Oyun hilesini soracaksanız hiç zahmet etmeyin derim gugıllayarak, olduğu gibi oynamanızı tavsiye ederim.

Vodafone da Iphone5 49 TL den başlayan fiyatlarla

Salı, Ocak 1st, 2013

Iphone 5 alacaklar için alternatif bir kampanya. Vodafone, iPhone 5 kampanyasında Vodafonelu olanlara ve olmayanlara ayrı bir tarife ek ücret şartı ile iphone 5 sahibi yapmakta. 31 Mart 2013’e kadar geçerli olacak olan kampanya dahilinde seçtiğiniz tarife üzerinden ek ödeme ile 24 aylık taahhüt süresince sahip oluyorsunuz. Tabi bu kampanyada operatörün daha fazla abone kazanabilmesi için Vodafonelu olmayanlara ek ücret olarak daha avantajlı.(Aylık ortalama 10 TL ücret farkı)

Vodafone Iphone 5 kampanyaları hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi için resimler üzerine tıklayın !

vodafonelulara

vodafonelu-olmayanlara