Archive for Temmuz, 2012

Pes 2013 demosunu indir

Çarşamba, Temmuz 25th, 2012

Konami’nin meşhur futbol oyunu Pes 2013 yani Pro Evolution Soccer’ın demousu çıktı. Konami’nin sunucularındn indirebilceğiniz oyunu yoğunluktan dolayı bugün indiremeye bilirsiniz. Ama denemekte fayda var. 1 GB dosya boyutunda Pes 2013 daha önceki demolar gibi kurulumu yapılmakta.

[stextbox id=”download”]Pes 2013 indir[/stextbox]

Sosyal medya elbiseleri

Pazartesi, Temmuz 23rd, 2012

Dünya genelinde en çok sosyal medyayı kullananlar erkeklere nazaran bayanlar olduğunu biliyor muydunuz. Bu bilgiyi bilgi herkes bilmeye bilir ama bayanların elbise çılgını olduğunu cümle alem bilir…

Gün geçtikçe sosyal medyanın maddi pazar payı artmakta. Bununla ilgili çeşitli zamazingolar sağda solda görüyoruz. Bunları bilip, birileri bu pazardan farklı rant sağlama amacıyla, bayanlara özel sosyal medya sitelerine uygun kıyafetler tasarlamış. Öyle ki ayakkabısından tutun aksesuarına kadar tasarlanmış. İşte facebook, twitter, youtube, tumblr, pinterest, instagram elbiseleri…

Çok fonksiyonlu havuz

Pazar, Temmuz 22nd, 2012

Herkes arka bahçesinde yaz sıcaklarında serinlemek için bir havuz olmasını ister. Ama bahçenizde havuz yapacak kadar yeriniz yoksa ? Bahçenize havuz yaptırdığınızda oturmak için yeriniz kalmıyorsa…

Memleketin birinde bu soruna çare bulmuşlar, aşağıda görüntülerini gördüğünüz havuz 3 in 1 olarak satılan zamazingolar gibi çok fonksiyonlu. Öyle ki havuzu süs havuzu olarak, çocuk havuzu olarak, standart derinlikte havuz olarak kullanabiliyorsunuz.

Turkcell MaxiPLUS5 telefonu aylık 5 TL ye

Cumartesi, Temmuz 21st, 2012

Turkcell’in yeni telefonu MaxiPLUS5’i aylık 5 TL ödeyerek sahibi olabilirsiniz. Kontratsız 549 TL’ye satılan bu yeni model 24 ay boyunca abone olup, tarifenize ek ayda 5 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca 3 ay boyunca 250 MB internet ve 1 yıl boyunca Turkcell TV Standart Paketi hediye.

Gold Plus, Gold, Full, Kamu 1000, Süper Paket, Star Paket, Hepsi 300, Hepsi 600, Çifçi, Ben Yaptım 750 tarifeyi kullanan abonelere ek ödeme ile 24 aylık taahhütname ile MaxiPLUS5 telefonu sahip olunabiliyor.

Turkcell MaxiPLUS5 telefonun genel özellikleri;

  • 3.5 inçlik 320×480 TFT ekran, 256K renk ekran
  • 800MHz işlemci ve 512M Ram
  • Android 4.0.4 işletim sistemi
  • WiFi, Bluetooth, 3G, 4GB hafıza
  • 5MP arka kamera

31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılmak daha fazla bilgi için Turkcell MaxiPLUS5 bağlantısına tıklayın.

Dünyanın en sinir bozucu oyunu

Çarşamba, Temmuz 18th, 2012

Evet dünyanın en zor bir o kadar da en sinir bozucu oyunu bu olsa gerek. 32 level den oluşan bu oyun oyuncularını sinir strese sokmada bire bir. Zoru seven oyunculara şiddetle tavsiye edeceğimiz bu oyun yazımızın hemen altında.

Dünyanın en zor oyunu nasıl oynanır soracak olursanız; sadece yön tuşlarını kullanarak bulunduğunuz yeşil alandan diğer yeşil alana noktalara çarpmayacak şekilde geçmek. Geçtikten sonra klasik oyun tipi level atlıyorsunuz.

Level yorumlarınızı bekliyoruz, iyi eğlenceler…

Sistem temizleme programı CCleaner

Salı, Temmuz 17th, 2012

Bilgisayarınızda gördüğünüz görmediğiniz, bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz dosyaları silen, performansı maksimum seviyede hızlı çalışmasını sağlayan ücretsiz program. CCleaner, çöp kutusundan tutunda bilgisayarınızda yüklü diğer programların atıklarını da temizlemekte. Evin hizmetçisi olarak hitap etsek yeri olur. İnternet de gezindiğiniz dosyaları, kalıntıları da temizleyerek yer kaplayan dosyaları otomatikman temizler.

Programı alttaki bağlantı yardımı ile indirebilirsiniz.

[stextbox id=”download”]CCleaner indir[/stextbox]

Bilgisayar kullanıcılarının bilmesi gereken hareketler

Pazartesi, Temmuz 16th, 2012

Çok güzel hareketler bunlar başlığını geçseydik de olurdu. Uzun süreli bilgisayar kullanıcılarını düşünerek ten hazırlanmış olan egzersiz animasyon videosu. Uzun süreli bilgisayar kullanıcıların en çok şikayet ettiği bel, boyun ağrılarına isabeten hazırlanmış videoda sağlığınız açısından bilinçlenmemiz dileği ile.

SpeedMoto android motor yarışı oyunu

Pazar, Temmuz 15th, 2012

Popüler bir android oyunu ile merhaba. Ücretsiz olarak dağıtılan yarış ve motor tutkunlarına özel android yüklü cihazlarınızda oynayabileceğiniz motor yarışı oyunu SpeedMoto.

3 boyutlu grafiklere sahip olan android oyunu, arkadaşlarınız boş vakitlerinizde(otobüste, trende vs.) her yerde oynayıp puan kapışması yapacağınız eğlenceli yarış oyunu.

Google play üyeliği olmadan, üyeliksiz şartsız alttaki indir butonundan bilgisayarınıza indirip telefonunuza gönderebilir veya direk telefonunuza indirebilirsiniz. .apk uzantılı oyun dosyası direk çalıştırıp SpeedMoto oyununu yükleyebilirsiniz.

Bu oyunu Google Play’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.