Psp pdf okuyucu

Trende, yolda, otobüste elinizin altında psp ‘nizde e-book okuyabileceğinizi biliyor muydunuz. Psp ile .pdf uzantılı veya txt formatlı dosyaları gösterebilir, okuyabilirsiniz. Psp E-Book Reader sayesinde pdf zoom yaparak sayfanın altını üstüne getirerek rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Psp pdf okuyucu kurmak için ilk olarak buradan programı indirin. İndirdiğiniz zip dosyasını açıp Bookr-Mod 2009-07-09 isimli dosyanın tamamını PSP/GAME klasörünün içine yapıştırın. Okumak istediğiniz pdf dosyalarıda PSP/GAME içine kopyaladığınız Bookr-Mod 2009-07-09 klasörünün içine yapıştırın.

Program gayet kolay kullanımlıdır. Resimdeki gibi open file üzerine gelip O tuşu ile açmak….

Tags: , , , , , ,

8 Responses to “Psp pdf okuyucu”

 1. ARda Uğur dedi ki:

  Çok sağol çok güzel paylaşım :):):)

 2. Bekir Kırıkkaya dedi ki:

  programı indirdim ve kullanmasını biliyorum ama bende bi pdf dosyyaları var error veriyor yardım ederseniz sevinirim

 3. seda dedi ki:

  Merhaba, dediğniz gbi programı yükledim ama dosya Game de System Storage nin içinde Bookr-mod olarak dosya oluşmuş ama onada tıklayınca hata veriyor

  This game cannot be started.
  the data is corruted.

  Bu hatayı açıklarsanız memnun olurum.
  Teşekkürler…

 4. Haluk dedi ki:

  çok çok teşekkürler, 4 yıllık PSPşimödi ebook reader oldu, program tahmin ettiğimden çok çok daha iyi çıktı. tutunamayanları attım bakalım gözleri bozmadan okuyabileck miyim? elleinize sağlık

 5. Atakan dedi ki:

  Psp Go da pdf leri bulamama gibi bir sorunu mu var :S

 6. burcu dedi ki:

  merhaba

  ben belirttiğiniz tüm işlemleri yaptım. pdfi veya txt dosyasını görüyorum tıklıyorum. ardından loading diyor 3 – 4 sn bekliyor ve psp kapanıyor. neden olabilir acaba?

Leave a Reply