2011 Cebit fuarı 6-9 Ekim arası

Yer yıl belli dönemlerde düzenlenen Cebit bilişim fuarı bu yıl(2011) 6-9 Ekim arasında düzenlenecek. Bilişim, teknoloji, yazılım vb. firmaların ürünlerini lanse ettiği Cebit fuarı her sene olduğu gibi bu sene de renkli geçmesi planlanıyor.

Her zamanki gibi TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi yapılacak olan Cebit fuarı hakkında(giriş ücreti, ulaşım, program) daha fazla bilgiye http://www.cebitbilisim.com/tr adresinde ulaşabilirsiniz. Online kayıt olmak için bu adresi kullanabilirsiniz; http://www.cebitbilisim.com/tr/online_kayit.html Ayrıca buradan kayıt olarak, ulaşım sponsoru Onur Air’den %20 indirim kodu kazanabilirsiniz.

Avrasya’nın bir numaralı bilgi ve iletişim teknolojileri fuarı olan CeBIT Bilişim Eurasia, 2011 yılında da bilişim sektörünün buluşma noktası olmaya devam ediyor. Gelecekteki iş stratejilerinin temel bir parçası olan bilişim, hemen her sektörde yeni iş alanlarının açılmasını ve sektörün büyümesini sağlıyor.
Sektörün ihtiyaçları ve eğilimi doğrultusunda yenilenen yapısı ile CeBIT Bilişim Eurasia 2011 yılında, sektördeki bu hızlı gelişime ayna tutacak ve şirketlerin günümüzdeki ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunacak. Yeni konseptleriyle CeBIT Bilişim Eurasia’da bir fuardan çok daha fazlasını bulacaksınız!

Yorumlarınızı burada yayınlamak isteriz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.