Vee Windows 7 cıktı

Tarihi günlerden biride bugünmüş. Evet 22 Ekim Vista’nın beklentilerin altında olmasından dolayı olucak Microsoft ailesi merakla beklenen Windows 7 ‘yi piyasaya sundu. Artık kimse Vista demesin zaten morel bozucu tutulmayan bir işletim sistemiydi, böylelikle vista’nın tarihe karışıtığı gün, Windows 7‘e merhaba diyerek yeni güne başlıyoruz.

shiftdelete.net‘in; Microsoft yöneticilerinin bugün Nasdaq borsasının açılış ve kapanış zilini çalacakları belirtiliyor. CEO Steve Ballmer ABD’de, Windows 7’yi geliştiren ekibin başındaki isim Steven Sinofsky Japonya’da, Windows 7’nin tasarımcısı Julie Larson-Green ise Londra’da düzenlenecek etkinliklere katılacak.

Windows 7, geri bildirimleriniz doğrultusunda geliştirildiği için, istediğimiz birçok özelliği bulabilcekmisiz. Günlük görevleri daha hızlı ve kolay hale getirebilir, bilgisayarımızın istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirmişiz.

E peki bunun fiyatları ne kadar derseniz. İşte Windows 7 fiyatları;

Home Basic: 123.00 dolar
Home Premium: 145.00 dolar
Professional: 236.00 dolar
Ultimate: 250.00 dolar

Bakalım Windows 7 bekleneni vericekmi. Eğer veremez ise Microsoft’un bundan sonra insanların güvenini kazanması çok zor olacak gibi gözüküyor.

“Vee Windows 7 cıktı” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın